Speelschema

Speelschema ZVV Borger 1
Wedstr.nr.: Datum: Aanvang: Thuis team: Gast team: Sporthal:
61678 15-09-17 21:30 Usquert 1 ZVV Borger 1 Mencke, Sportcentrum De (UITHUIZEN)
61687 22-09-17 20:00 ZVV Borger 1 WMC 4 Koel, De (BORGER)
61766 29-09-17 19:55 Futsal Winsum 4 ZVV Borger 1 Ripperdahal (WINSUM GN)
61691 06-10-17 22:00 Slingerij 1 ZVV Borger 1 Tiggelhal (TEN BOER)
61696 13-10-17 20:00 ZVV Borger 1 Futsal Winsum 4 Koel, De (BORGER)
61715 20-10-17 21:45 Drs. Vijfje 10 ZVV Borger 1 ACLO Sportcentrum (GRONINGEN)
61707 03-11-17 20:00 ZVV Borger 1 Smilde’94 1 Koel, De (BORGER)
61731 01-12-17 21:00 SJS 1 ZVV Borger 1 Splitting, De (NIEUW BUINEN)
61739 08-12-17 20:00 ZVV Borger 1 Real Camaradas 3 Koel, De (BORGER)
61745 15-12-17 20:00 ZVV Borger 1 Usquert 1 Koel, De (BORGER)
61804 22-12-17 20:55 Real Camaradas 3 ZVV Borger 1 Quick Silver Sporthal (ZUIDHORN)
61752 12-01-18 19:00 WMC 4 ZVV Borger 1 Winschoten, Sporthal (WINSCHOTEN)
61768 02-02-18 20:00 ZVV Borger 1 Drs. Vijfje 11 Koel, De (BORGER)
61773 16-02-18 19:00 Smilde’94 1 ZVV Borger 1 Smeltehal (SMILDE)
61779 23-02-18 20:00 ZVV Borger 1 Drs. Vijfje 10 Koel, De (BORGER)
61705 02-03-18 20:50 Drs. Vijfje 11 ZVV Borger 1 ACLO Sportcentrum (GRONINGEN)
61789 09-03-18 20:00 ZVV Borger 1 Futsal Delfzijl 4 Koel, De (BORGER)
61758 30-03-18 20:00 ZVV Borger 1 Slingerij 1 Koel, De (BORGER)
61800 06-04-18 20:00 ZVV Borger 1 SJS 1 Koel, De (BORGER)
Speelschema ZVV Borger 2
Wedstr.nr.: Datum: Aanvang: Thuis team: Gast team: Sporthal:
20816 Vrijdag 15-9-2017 20:00 ZVV Borger 2 Futsal Marum 3 Koel, De (BORGER)
20333 Vrijdag 22-9-2017 19:00 Sportclub Rodenburg 1 ZVV Borger 2 Rodenburghal (LEEK)
19243 Vrijdag 13-10-2017 21:00 LTC 2 ZVV Borger 2 Peelohal (ASSEN)
19587 Maandag 16-10-2017 20:00 Asser Boys 7 ZVV Borger 2 Peelohal (ASSEN)
20102 Vrijdag 20-10-2017 20:00 ZVV Borger 2 Nieuw Roden 1 Koel, De (BORGER)
19638 Vrijdag 27-10-2017 20:00 ZVV Borger 2 ONR 6 Koel, De (BORGER)
20617 Vrijdag 3-11-2017 20:50 Nieuw Roden 1 ZVV Borger 2 Hullen, De (RODEN)
20915 Vrijdag 10-11-2017 21:00 ZVV Borger 2 Sportclub Rodenburg 2 Koel, De (BORGER)
20825 Vrijdag 17-11-2017 19:55 Roden 4 ZVV Borger 2 Hullen, De (RODEN)
17899 Vrijdag 24-11-2017 21:00 ZVV Borger 2 LTC 3 Koel, De (BORGER)
19910 Vrijdag 1-12-2017 21:00 ZVV Borger 2 Schattenberg 1 Koel, De (BORGER)
17309 Vrijdag 15-12-2017 19:00 Futsal Marum 3 ZVV Borger 2 Holten, De (MARUM)
18867 Vrijdag 26-1-2018 20:00 ZVV Borger 2 LTC 2 Koel, De (BORGER)
20867 Vrijdag 2-2-2018 19:00 ONR 6 ZVV Borger 2 Peize, Sporthal
17871 Vrijdag 16-2-2018 21:00 ZVV Borger 2 Asser Boys 7 Koel, De (BORGER)
17629 Vrijdag 23-2-2018 21:00 ZVV Borger 2 Sportclub Rodenburg 1 Koel, De (BORGER)
19659 Vrijdag 2-3-2018 21:50 LTC 3 ZVV Borger 2 Peelohal (ASSEN)
17590 Vrijdag 16-3-2018 21:00 ZVV Borger 2 Roden 4 Koel, De (BORGER)
19407 Vrijdag 23-3-2018 20:50 Sportclub Rodenburg 2 ZVV Borger 2 Rodenburghal (LEEK)
21049 Vrijdag 6-4-2018 20:55 Schattenberg 1 ZVV Borger 2 MFA Weth. Bergerweg (Pittelohal Assen)
20569 Vrijdag 13-4-2018 20:00 ZVV Borger 2 Griffioen De 2 Koel, De (BORGER)
Speelschema ZVV Borger 3
Wedstr.nr.: Datum: Aanvang: Thuis team: Gast team: Sporthal:
15077 Vrijdag 8-9-2017 20:00 ZVV Borger 3 REUZ 4 Koel, De (BORGER)
21335 Vrijdag 15-9-2017 21:00 ZVV Borger 3 Asser Boys 4 Koel, De (BORGER)
20783 Vrijdag 22-9-2017 19:00 Asser Boys 2 ZVV Borger 3 Kloosterveste (ASSEN)
17246 Vrijdag 29-9-2017 22:00 Zevenhuizen 1 ZVV Borger 3 Leek, Sportcentrum (LEEK)
20846 Vrijdag 20-10-2017 21:00 ZVV Borger 3 Achilles 1894 1 Koel, De (BORGER)
17615 Vrijdag 27-10-2017 21:00 ZVV Borger 3 Sportclub Rodenburg 3 Koel, De (BORGER)
19514 Vrijdag 3-11-2017 22:00 Annen 1 ZVV Borger 3 Lambershal, Burg. (ANNEN)
74754 Maandag 06-11-2017 21:15 FC Zuidlaren 1 ZVV Borger 3 De Zwet (ZUIDLAREN)
18380 Vrijdag 24-11-2017 21:25 Sportclub Rodenburg 3 ZVV Borger 3 Rodenburghal (LEEK)
21389 Vrijdag 8-12-2017 21:00 ZVV Borger 3 Gieten 3 Koel, De (BORGER)
21264 Vrijdag 15-12-2017 21:00 ZVV Borger 3 ACV 3 Koel, De (BORGER)
18824 Vrijdag 5-1-2018 21:00 Gieten 3 ZVV Borger 3 Goorns, De (GIETEN)
19098 Vrijdag 12-1-2018 21:00 REUZ 4 ZVV Borger 3 Kamp, De (VRIES)
20645 Vrijdag 19-1-2018 22:00 Asser Boys 4 ZVV Borger 3 Peelohal (ASSEN)
19979 Vrijdag 26-1-2018 21:00 ZVV Borger 3 Asser Boys 2 Koel, De (BORGER)
21168 Vrijdag 2-2-2018 22:00 Achilles 1894 1 ZVV Borger 3 Marsdijk, Sporthal (ASSEN)
20402 Vrijdag 2-3-2018 20:00 ZVV Borger 3 Annen 1 Koel, De (BORGER)
74768 Vrijdag 9-3-2018 20:00 ZVV Borger 3 FC Zuidlaren 1 Koel, De (BORGER)
19504 Vrijdag 23-3-2018 20:00 ZVV Borger 3 REUZ 4 Koel, De (BORGER)
20049 Vrijdag 6-4-2018 20:00 Roden 3 ZVV Borger 3 Hullen, De (RODEN)
19428 Vrijdag 13-4-2018 21:00 ZVV Borger 3 Zevenhuizen 1 Koel, De (BORGER)
19246 Vrijdag 20-4-2018 20:00 ACV 3 ZVV Borger 3 Peelohal (ASSEN)
21517 Vrijdag 27-04-2018 20:00 ZVV Borger 3 Roden 3 Koel, De (BORGER)

Wedstrijden onder voorbehoud. Voor laatste wijzigen kijk op voetbal.nl